Subscribe to our Changelog and stay tuned for updates!

Cubicl'da artık tarih ve saat ayarlarını isteğiniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz. Profil sayfasındaki Yerelleştirme Ayarları'ndan  

  • gün/ay/yıl, ay/gün/yıl, yıl/ay/gün tarih formatınızı ve
  • zaman formatınızı 12-saat ya da 24-saat zaman formatı olarak uygulama genelinde değiştirebilirsiniz. 

Cubicl'da Raporlar sayfasına Filtreleme özelliği geldi. Görmek ya da incelemek istediğiniz görevlere artık filtreleme özelliği ile kolaylıkla ulaşabilir, görevleri durumuna ve tarih aralığına göre filtreleyebilirsiniz. 

Cubicl'da artık e-posta adreslerinizi bağlayarak Cubicl'ın gelen e-postalardan görevler oluşturmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle ekibiniz bu e-postalar üstünde birlikte çalışabilir ve süreci takip edebilir. E-postalara doğrudan Cubicl üzerinde cevap yazabilir ve e-posta gönderen kişilerden gelen cevapları görebilirsiniz. Eklediğiniz her bir e-posta kutusu bazında gelen e-postalara hangi grubun veya kullanıcıların atanacağını seçebilirsiniz.

Bu özelliği destek taleplerini toplamak, iş başvurularından görev oluşturmak, müşterilerinizden gelen bilgi ve teklif isteklerini yönetmek gibi farklı amaçlar için kullanabilirsiniz.

Bu özelliği açmak için Kurum sayfasında bulunan Kurum Detayları sekmesinden E-posta Kutuları menüsünü aktif hale getirmeniz gerekmetedir. Özellik beta sürümündedir, bu yüzden hata ve istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bu özelliğin kullanımı ile ilgili detaylı kılavuzumuza buradan erişebilirsiniz.

Bu özellik Kurumsal Paket'e eklendi ancak herkesin deneyebilmesi için bir süreliğine tüm kullanıcılarımıza açık olacaktır.

Cubicl'da navigasyon menüsünü sadeleştirdik. Cubicl sayfalarına "Diğer" butonundan erişebilir, diğer menüsünden çıkarıp navigasyon menüsüne sabitlemek istediğiniz butonları da "Sayfaları Düzenle" kısmından sabitlemek istediğiniz sayfa isminin yanındaki butona tıklayarak yapabilirsiniz.

Cubicl'da artık görevleri topluca seçip şu işlemleri yapabileceksiniz:

  • Arşivle
  • Düzenle
  • Sil
  • Başka gruba taşı
  • Google Takvim'e aktar

Bunu yapmak için, öncelikle ilgili grubun görevler sayfasına gitmeniz gerekiyor. Görevler liste görünümündeyken, sol üstteki "Çoklu Seçim" butonuna tıklayarak görevleri toplu biçimde seçebilirsiniz. Görevler kanban görünümündeyken, bir görev kartının sağ üstündeki üç noktaya tıklayarak "Seç" seçeneğine tıklayıp, daha sonra seçmek istediğiniz diğer görevleri üstlerine tıklayarak seçebilirsiniz. Seçimi kaldırmak için görevin üzerine bir kez daha tıklamanız yeterli. 

İşlem yapmak istediğiniz görevleri seçtikten sonra, sayfanın sağında en altta beliren kutucuk üzerinden yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Bu seçenekler üzerinden görevleri arşivleyebilir, düzenleyebilir, silebilir, başka gruba taşıyabilir ve Google Takvim'e aktarabilirsiniz.

Düzenle butonu, tüm görevler üzerinde değiştirilen alanların ortak olarak güncellenmesini sağlar. Eğer formda bir alan değiştirilmediyse o alan güncellenmez, sadece değişiklik yapılan alanlar güncellenir.
Formda göreve eklenen kişi veya etiket, seçilen tüm görevlere eklenir, aynı şekilde eğer bir kişi veya etiket formdan silinirse tüm görevlerden silinir. 

 

Changelogfy tarafından desteklenmektedir