Yeni Özellik Anketi: Form Özelliği

Yeni 1 gün önce

Form özelliği ile Cubicl'daki görevlerle ilgili verileri toplayacak formlar oluşturmak, toplanan verileri görüntülemek ve dışarı aktarabilmek amaçlanıyor.

Görevlere bir veya daha fazla form ekleyebilir, eklenen formları görev detay sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Görevliler görevle ilgili bilgileri forma girerek bilgilerin daha sistemli toplanmasını sağlar.

Formları yönetmek için Cubicl'a yeni bir sayfa eklenecek. Bu sayfada formlar oluşturabilecek, formlardaki alanları belirleyebilecek, girilen verileri görüntüleyebilecek ve dışarı aktarabileceksiniz. Formları hangi kullanıcının, ne zaman ve hangi görev üzerinde doldurduğunu görüntüleyebileceksiniz.

Form özelliği sayesinde Destek Talebi oluşturulurken belirlediğiniz bir formun doldurulmasını ve taleplerle birlikte ihtiyacınız olan bilgilerin toplanmasını da sağlayabileceksiniz.

Yeni özelliğimizi beğendiniz mi? İşinize yarayacağını düşünüyor musunuz?

Önerilerinizi bizimle paylaşır ve ne düşündüğünüzü ankette oylarsanız çok mutlu oluruz. 🤗

 

Görev Kartı Görsellerini Gösterin veya Gizleyin

Geliştirme 4 gün önce

Görevler sayfası seçenek menüsüne eklenen "Görselleri Göster" seçeneği ile Kanban'daki görev kartlarında görev görsellerinin gösterilmesini veya gösterilmemesini seçebilirsiniz.

Müşterilerinize Toplu E-posta Gönderebilirsiniz

Yeni 1 hafta önce

Müşterilere toplu duyuru e-postası gönderme özelliğimiz geldi. Duyurular özelliğini kullanarak tüm müşterilerinize duyuru hazırlayabilir, duyurularınıza dosyalar ekleyebilir ve e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Şirketiniz için yapılmış bir portal mobil uygulaması varsa portal mobil uygulaması kullanıcısı olan müşterileriniz ayrıca mobil uygulama bildirimi alacaktır. Duyurular portal uygulamasında müşterilerinize Aktiviteler sekmesinde aşağıdaki gibi görünür. Duyuruya tıklayarak tamamını görebilirler.

Duyuru e-postaları aşağıdaki görseldeki gibidir. E-postada kurum adınız, duyuru başlığı (mavi renkli), içeriği ve varsa dosyalar yer alır. Kurum adınızı Müşteri Portalı > Ayarlar sayfasından ayarlayabilirsiniz. 

Duyurular sayfasına gitmek için soldaki navigasyon menüsünden Müşteri Portalı sayfasına gidin. Sayfanın sol üst köşesinde Duyurular sekmesine tıklayın. Portal ayarlarına erişmek için Ayarlar sekmesini kullanabilirsiniz.

Görev Kartlarında Görselleri Görebilirsiniz

Yeni 1 hafta önce

Görev kartlarında artık göreve yüklenen ilk görsel gösteriliyor. Bu sayede görevleri bulmak ve ayırt etmek kolaylaşıyor.

Kişisel Görevlerden Oluşturulan Notları Görevlere Dönüştürebilirsiniz

Yeni 1 ay önce

Kişisel Görevler sayfası, Notlarım sayfası olarak güncellendiğinde Kişisel Görevleriniz görevleriniz notlara dönüştürüldü. Notlara dönüşen görevlerinizi, nota dönüşmeden önceki tüm detaylarıyla birlikte isterseniz bir gruba taşıyabilirsiniz. Taşıyacağınız grup isterseniz mevcut bir grup veya yeni oluşturacağınız bir grup olabilir. Bu işlemi sadece daha önceki kişisel görevleri notlar sayfasında olan kullanıcılarımız yapabilirler. Bu kullanıcılarımız Notlarım sayfasının üst kısmında işlem butonunu görebilirler.

Changelogfy tarafından desteklenmektedir