Yeni Özellik Anketi: Form Özelliği

Yeni 1 gün önce

Form özelliği ile Cubicl'daki görevlerle ilgili verileri toplayacak formlar oluşturmak, toplanan verileri görüntülemek ve dışarı aktarabilmek amaçlanıyor.

Görevlere bir veya daha fazla form ekleyebilir, eklenen formları görev detay sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Görevliler görevle ilgili bilgileri forma girerek bilgilerin daha sistemli toplanmasını sağlar.

Formları yönetmek için Cubicl'a yeni bir sayfa eklenecek. Bu sayfada formlar oluşturabilecek, formlardaki alanları belirleyebilecek, girilen verileri görüntüleyebilecek ve dışarı aktarabileceksiniz. Formları hangi kullanıcının, ne zaman ve hangi görev üzerinde doldurduğunu görüntüleyebileceksiniz.

Form özelliği sayesinde Destek Talebi oluşturulurken belirlediğiniz bir formun doldurulmasını ve taleplerle birlikte ihtiyacınız olan bilgilerin toplanmasını da sağlayabileceksiniz.

Yeni özelliğimizi beğendiniz mi? İşinize yarayacağını düşünüyor musunuz?

Önerilerinizi bizimle paylaşır ve ne düşündüğünüzü ankette oylarsanız çok mutlu oluruz. 🤗

 

Müşterilerinize Toplu E-posta Gönderebilirsiniz

Yeni 1 hafta önce

Müşterilere toplu duyuru e-postası gönderme özelliğimiz geldi. Duyurular özelliğini kullanarak tüm müşterilerinize duyuru hazırlayabilir, duyurularınıza dosyalar ekleyebilir ve e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Şirketiniz için yapılmış bir portal mobil uygulaması varsa portal mobil uygulaması kullanıcısı olan müşterileriniz ayrıca mobil uygulama bildirimi alacaktır. Duyurular portal uygulamasında müşterilerinize Aktiviteler sekmesinde aşağıdaki gibi görünür. Duyuruya tıklayarak tamamını görebilirler.

Duyuru e-postaları aşağıdaki görseldeki gibidir. E-postada kurum adınız, duyuru başlığı (mavi renkli), içeriği ve varsa dosyalar yer alır. Kurum adınızı Müşteri Portalı > Ayarlar sayfasından ayarlayabilirsiniz. 

Duyurular sayfasına gitmek için soldaki navigasyon menüsünden Müşteri Portalı sayfasına gidin. Sayfanın sol üst köşesinde Duyurular sekmesine tıklayın. Portal ayarlarına erişmek için Ayarlar sekmesini kullanabilirsiniz.

Görev Kartlarında Görselleri Görebilirsiniz

Yeni 1 hafta önce

Görev kartlarında artık göreve yüklenen ilk görsel gösteriliyor. Bu sayede görevleri bulmak ve ayırt etmek kolaylaşıyor.

Kişisel Görevlerden Oluşturulan Notları Görevlere Dönüştürebilirsiniz

Yeni 1 ay önce

Kişisel Görevler sayfası, Notlarım sayfası olarak güncellendiğinde Kişisel Görevleriniz görevleriniz notlara dönüştürüldü. Notlara dönüşen görevlerinizi, nota dönüşmeden önceki tüm detaylarıyla birlikte isterseniz bir gruba taşıyabilirsiniz. Taşıyacağınız grup isterseniz mevcut bir grup veya yeni oluşturacağınız bir grup olabilir. Bu işlemi sadece daha önceki kişisel görevleri notlar sayfasında olan kullanıcılarımız yapabilirler. Bu kullanıcılarımız Notlarım sayfasının üst kısmında işlem butonunu görebilirler.

Web Uygulamasında ve Mobil Uygulamada Yenilikler

Yeni 1 ay önce

Cubicl web uygulaması arayüzü ve mobil uygulamalar güncellendi. Cubicl iOS uygulaması, iOS 14 ile uyumlu hale getirildi. Uygulamaları güncellemeyi unutmayınız.

           

Mobil Uygulamada Yenilikler

Mobil uygulamamız yeni tasarımıyla güncellendi.

 • Cubicl Mobil Uygulamasının yeni sürümü ile birlikte, bir kez oturum açtıktan sonra tekrar oturum açmanız gerekmeyecek. 
 • Gruplar>>Görevler sayfasına kanban görünümü eklendi.
 • Bildirimler iyileştirildi.

Web Uygulamasında Yenilikler

 • Kişisel Görevler sayfası, Notlarım sayfası olarak güncellendi. Artık kişisel notlarınız tamamen size ait. Notlarım sayfasında hızlıca haftalık planlarınızı yapabilir ve kişisel notlarınızı ekleyebilirsiniz. Buradaki notlarınızı sizden başkası göremez. Ekibinizle iş takibi için grupları kullanabilirsiniz.

 • Zaman çizelgesi ekibinizin iş yükünü görmek için daha pratik bir hale getirildi. Gün ve hafta bazında ekibinizin tüm iş yükünü görebilirsiniz.

 • Cubicl'da bulunan Haber Kaynağı sayfasını kaldırıyoruz. Bunun yerine duyuru sabitleme özelliği eklendi. Önemli gördüğünüz mesajı artık konuşma penceresinde sabitleyebileceksiniz ve böylelikle mesaj grubundaki tüm üyeler pinlenen mesajı görebilecek.

 • Grup sayfasında Görevler sekmesi altında bulunan Üyelere Göre sayfası ekip üyelerinin işlerini daha rahat görmeniz ve düzenlemeniz için Kanban görünümüne çevrildi. Bir üyenin görevini başka bir üyeye atamak için sürükleyip bırakabilirsiniz.

 • Dosyalar sayfasında da yenilikler yapıldı. Artık son yüklenen dosyalar gösteriliyor ve gruptaki dosya türleri hakkında bilgi veriliyor. Artık sadece bulunduğunuz klasör içinde değil grubun tüm klasörleri içinde dosya arama yapılabiliyor.

 • Dosya yükleme özelliği iyileştirildi. Artık dosya yükleme ilerlemesi ekranın köşesinde bir kutuda gösteriliyor. Dosya yüklenirken diğer işlemleri yapabilir ve yazışabilirsiniz.

 • Tarih seçici yeniden tasarlandı. Tarih girerken tarihi daha kolay seçebilir, saati klavyeden girebilir, "Bugün" butonu ile bugünün tarihini seçebilirsiniz.

 • Destek talepleri ve müşteriyle paylaşılmış görevlerde gönderilerin müşterinize görünür olup olmadığı, artık gönderinin arka plan rengi beyaz veya yeşil yapılarak gösteriliyor. Bu sayede aynı ekran alanında daha fazla gönderiyi görebilirsiniz.

 • Profil fotoğrafı olmayan kullanıcılara rastgele profil fotoğrafları veriliyor. Bu sayede profil fotoğrafı olmayan kullanıcıları daha kolay ayırt edebileceksiniz. Profil fotoğrafınızı değiştirmek isterseniz Profil sayfasından profil fotoğrafı yükleyebilirsiniz.
 • Görevler sayfası Kanban sütunları artık ayrı ayrı kaydırılabilir. Bu sayede uzun bir sütunun sonundaki görevleri kısa sütunlara sürükleyerek görev durumu değiştirebilirsiniz.

 • Sağ menüdeki notlar sekmesi, daha kolay erişmeniz ve her zaman gözünüzün önünde olması için mesajların altına yerleştirildi. Başlıktaki küçük oka tıklayarak listeyi büyütebilir ve küçültebilirsiniz.
 • Mesaj kutuları, ekranda daha az yer kaplamaları için kutu başlığına tıklandığında profil fotoğraflarına küçültülüyor. 
Changelogfy tarafından desteklenmektedir