Subscribe to our Changelog and stay tuned for updates!

Cubicl'da Raporlar sayfasına Filtreleme özelliği geldi. Görmek ya da incelemek istediğiniz görevlere artık filtreleme özelliği ile kolaylıkla ulaşabilir, görevleri durumuna ve tarih aralığına göre filtreleyebilirsiniz. 

Cubicl'da navigasyon menüsünü sadeleştirdik. Cubicl sayfalarına "Diğer" butonundan erişebilir, diğer menüsünden çıkarıp navigasyon menüsüne sabitlemek istediğiniz butonları da "Sayfaları Düzenle" kısmından sabitlemek istediğiniz sayfa isminin yanındaki butona tıklayarak yapabilirsiniz.

Cubicl'da artık chat kutusunda sadece arama ile eşleşen mesajlar gösterilmecek onun yerine sağda yeni bir arama sonucu kutusu açılacak ve buradan ilgili mesaja tıkladığınızda yazışmanın yapıldığı yere gidebileceksiniz. Ayrıca ondan önceki ve sonraki diğer yazışmaları da görebileceksiniz.

Cubicl'da artık portal kullanıcıları kendilerine gelen e-postaların altındaki "E-posta bildirimlerini almak istemiyorsan buraya tıklayabilirsin." kısmındaki bağlantıya tıklayarak veya portala giriş yaptıklarında Profil Ayarları sayfasında bulunan "E-posta Bildirimlerini Kapat" butonu ile e-posta bildirimlerini kapatabileceklerdir.

Cubicl'da önceden müşterilerinizle dosya veya görev paylaşımı yapmak için müşterinizin halihazırda bir portal hesabının olması gerekliydi. Artık Cubicl'da portal hesabı olmayan müşterilerinizle görev veya dosya paylaşabileceksiniz. Görevi veya dosyayı müşterinizle paylaştığınızda portala davet edilecek kişilerin seçildiği bir pencere açılır ve kaydedilince bu kişilere görev veya dosya paylaşıldığını belirten bir e-posta gider. Müşterinize giden e-postada portala yönlendiren bir bağlantı bulunur. Müşteriniz bu bağlantı üzerinden kayıt işlemini gerçekleştirerek paylaşılan görevi veya dosyayı görüntüleyebilir.

Changelogfy tarafından desteklenmektedir