Görev Kartı Görsellerini Gösterin veya Gizleyin

Geliştirme 4 gün önce

Görevler sayfası seçenek menüsüne eklenen "Görselleri Göster" seçeneği ile Kanban'daki görev kartlarında görev görsellerinin gösterilmesini veya gösterilmemesini seçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Güncellemesi

Geliştirme 5 ay önce

Eklenenler:

  • Mobil uygulamaya canlı güncelleme özelliği eklendi. Bu özellik sayesinde uygulama içerisinde yapılan tüm değişiklikleri anında görebileceksiniz.

Düzeltilenler:

  • Görev detayından müşteri detayına gidince bazı detayların gösterilmemesi sorunu çözüldü
  • Grup adları uzunken grup seçim menüsünün düzgün görüntülenmemesi sorunu çözüldü
  • Görev aktivitelerinde portal kullanıcısının adının gösterilmemesi sorunu düzeltildi.

Cubicl mobil uygulamasının yeni sürümü hazırlanıyor. Yeni sürüm daha iyi bir performansla ve daha güzel bir tasarımla geliyor. Web uygulamasında olan sayfaların çoğu mobil uygulamaya eklenecek ve web uygulamasındaki işlemlerin tamamına yakınını mobil uygulamadan yapabileceksiniz. 

   

 

E-postalara Tıklayarak E-posta Uygulamanızı Açın

Geliştirme 5 ay önce

Cubicl'dan e-posta uygulamasına tek tıkla geçiş yapabilirsiniz. 

Bunun için Müşteriler sayfasına gelin ve e-posta göndermek istediğiniz müşteriyi bulun. Müşterinizin e-posta adresine tıkladığınızda e-posta uygulaması açılacaktır.

Müşteri Portalı Özelliği

Geliştirme 9 ay önce

Cubicl'a Müşteri Portalı adını verdiğimiz yeni bir özellik ekliyoruz. Bu özellik müşterilerinize sunacağınız bir web portal uygulaması üzerinden müşterilerinizle olan süreçleri daha kolay yönetmenizi sağlayacak. Yeni portal uygulamasıyla şunları yapabileceksiniz:


  • Müşterilerinizden destek taleplerini (soru, istek, sorun, şikayet) toplama ve bu süreci müşterilerinizle birlikte takip etme
  • Müşterileriniz için yaptığınız görevleri müşterilerinizle paylaşma ve müşterilerinizi sürece dahil etme, onlarla iletişime geçebilme
  • Müşterilerinizle karşılıklı olarak dosya paylaşabilme


Bu güncellemeyle Destek özelliği adıyla sunduğumuz destek talebi toplama özelliği portala dönüştürüldü. Müşteri portalı sayfasını ziyaret ederek kurumunuzun adını ve logosunu güncelleyebilirsiniz. Müşterileriniz portalda hesap oluşturabilecek ve kendi süreçlerini hesaplarına girerek takip edebilecekler.


Takip eden güncellemelerle görev ve dosya paylaşımı özellikleri de eklenecek. Müşteri Portalı sayfasına geçerek kurumunuzun adını ve logosunu güncelleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için blog yazımızı okuyabilirsiniz.


Navigasyon Menüsünde Grup Arama

Geliştirme 9 ay önce

Navigasyon menüsündeki arama butonu ile aramak istediğiniz grubun ismini yazarak grubu bulabilirsiniz.


Changelogfy tarafından desteklenmektedir